Doświadczenie zobowiązuje, ponad 20 lat na rynku!

Informacje o firmie

„Uzyskanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów, pracowników oraz stałe podwyższanie wartości firmy. Chcemy być liderem, ale to nie jest nasze ostatnie słowo.” -misja firmy


Firma „Maltom” Smyk W. Sp.j. powstała w październiku 1990 roku jako spółka cywilna. W maju 2002 roku firma „Maltom” została przekształcona w spółkę jawną. Warto zaznaczyć, że podjęte w drugiej połowie lat 90-tych działania restrukturyzacyjne obniżające koszty ogólne firmy, a także poprawa struktury organizacyjnej to ważny rozdział w historii firmy. Dzięki tym posunięciom firma mogła prężnie się rozwijać i zdobywać przewagę konkurencyjną na rynku.

Najwyższej klasy produkty są wynikiem wieloletnich doświadczeń i testów jakościowych przeprowadzanych w ciągu kolejnych lat działalności. W celu uzyskania przewagi konkurencyjnej pracownicy firmy bardzo często wyjeżdżali na szkolenia, targi budowlane i spotkania z innymi producentami z branży, gdzie wymieniano się doświadczeniami i nowościami w dziedzinie budownictwa i produkcji wyrobów budowlanych. Duża aktywność w środowisku lokalnym pozwoliła firmie w szybki sposób dopasowywać oferowane produkty do stylu i trendu mody obowiązującego w danym czasie, a nawet wybiegać w przyszłość, co z kolei pomogło przedsiębiorstwu ugruntować swoją pozycję na rynku i utrwalić markę w świadomości klientów. Sam proces produkcji podlega stałej kontroli, a innowacje technologiczne gwarantują spełnienie norm jakościowych. Firma posiada szeroki wachlarz swojej oferty – podstawą proponowanych wyrobów jest budownictwo mieszkaniowe: wielorodzinne, jednorodzinne i przemysłowe. Ze względu na fakt, iż firma zaczęła swoją działalność na początku lat 90-tych, posiada stałych odbiorców swoich produktów. Kilkuletnia współpraca zbudowała wspólne zaufanie i lojalność, co doskonale wpływa na usprawnianie sieci dystrybucyjnej. Główni odbiorcy Firmy „Maltom”  to przede wszystkim Spółdzielnie mieszkaniowe.

Ze Spółdzielnią mieszkaniową „Przodownik” z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Spółdzielnią mieszkaniową „Zagrodniki” z Łodzi Firma „Maltom”  ma podpisane umowy na realizację budowlaną.

Firma „Maltom” W. Smyk Sp.j. jest przedsiębiorstwem dynamicznie rozwijającym się, które działa w branży budowlanej i nie tylko. Jest tworzona przez kompetentnych ludzi. Pierwszorzędną dziedziną jej działalności jest budownictwo. Istotnym elementem jej działalności jest również stała współpraca z firmami budowlanymi, które działają na rynkach lokalnych w branży budowlanej.

Zebrane doświadczenie, współpraca ze specjalistami oraz wykwalifikowany zespół sprawia, że działalność przedsiębiorstwa cechuje się dużą fachowością i atrakcyjnością, co pozwala firmie umacniać jej pozycje na rynku.
Firma zatrudnia w pełni wyspecjalizowaną załogę oraz kadrę inżynieryjno-techniczną.

Nasza kadra inżynieryjsko - pracownicza oferuje szeroki zakres usług na polu robót specjalistycznych. Niektórzy nasi pracownicy są z nami prawie od samego początku istnienia. Nasza główna księgowa pamięta jeszcze czasy naszej pierwszej siedzimy, która miała miejsce na ul. Legionów w Tomaszowie Maz.
 

Powrót